קוראים לי אמונה, והשם שלי מעיד עליי, אני חדורת אמונה בשם יתברך. פעם הייתי הרבה יותר דתייה, כשהייתי יותר צעירה, אבל מאז שהפכתי כחלק בלתי נפרד מעולם נערות ליווי בתל אביב, האמונה שלי התערערה. התחלתי להבין שאם היה באמת אלוהים, הוא היה מסכים שאהיה אחת מאותן נערות ליווי בתל אביב? הוא לא יודע שקהילת נערות ליווי בתל אביב עובדת ממש קשה, נתונה למפגעים ולהשפלות? איפה הצדק פה? התפיסה החדשה שלי גרמה לי לפקפק באלוהים, וקצת להתרחק ממנו.

הפעם הראשונה שלי הייתה ממש שונה ממה שציפיתי. נפגשתי בערב עם יפתח בדירה הדיסקרטית ששכרתי מבעוד מועד. לאור כל סיפורי הזוועות ששמעתי על נערות ליווי בתל אביב, הייתי בטוחה שיגיע אליי גבר זקן, אלים ובוטה, שכל מה שמעניין אותו זה רק להשכיב אותי. להפתעתי הרבה, ההפך היה הנכון. יפתח היה גדול ממני בסך הכול בשנתיים וחצי. הוא היה מקולח ומבושם, ומגולח למשעי. הבגדים שהוא לבש בגדים ממש אופנתיים, דיבר בנימוס ובכבוד אליי, פתח את הדלת ונתן לי להיכנס לפניו, והיו כולו צ'רמן אמתי.

יפתח הבין שאני חדשה בעסקים של נערות ליווי בתל אביב, בעיקר מפני שזה היה המשפט הראשון שיצא לי מהפה, והצהיר בריש גלי שנתקדם לאט, שלב אחרי שלב, ואם צריך הוא יוסיף כסף ונהיה ביחד יותר שעות. זה כבר מצא חן בעיניי, הרגישות שהוא גילה כלפיי ממש לא הייתה מובנת מאליה, ועל זה אודה לו לשארית חיי. התחלנו את המפגש בכך שניהלנו שיחה ערה ונוקבת על החיים עצמם בצל נגיף הקורונה. הוא סיפר לי שהוא היה חולה לא מזמן בקורונה וזאת הייתה המחלה הכי קשה שחווה אי פעם, הסכמתי אתו מיד, נוכח הניסיון הקשה שעבר גם עליי. לאט לאט הקרח הפשיר. הרגשתי הרבה יותר בנוח בקרבתו, ואף עם יד על הלב הבנתי שאני אפילו נהנית.

הוא שאל לפתע אם בא לי שנתקלח ביחד? באותה השעה זה נראה לי מאוד הגיוני, והסכמתי בחפץ לב. השתעשענו קצת במקלחת, ערומים כביום היוולדנו, ולשם שינוי בכלל לא התביישתי. תוך כדי המקלחת הוא התחיל לגעת בי, ואני שיתפתי אתו פעולה. היה פשוט מדהים. זרמתי אתו. התחלתי גם לגעת בו, וראיתי שנעמד לו. זה שימח אותי משום מה. עשינו סקס שלוש פעמים במקלחת, צחקנו מלא, היה פשוט אחלה. אני זוכרת לו חסד נעורים, והפכתי אותו ללקוח מספר אחד שלי…