הי לכל הנוכחים ולכל הנוכחות,

מה המצב? אתם עדיין לא מכירים אותי, אבל תיכף אספר לכם הכול עליי, לפחות מה שצריך לדעת. שמי אופל, ולא מזמן מלאו לי שלושים ושלוש שנים. אני בעסקי הליווי כבר כמה שנים טובות, ודי מעולה במה שאני עושה, ועל כך יעידו בוודאי עשרות הלקוחות שנאמנים לי בכל השנים האחרונות, מי יותר ומי פחות. אלוהים חנן אותי בנתונים מרשימים למדי, כאשר הגובה שלי הוא מטר שבעים ושלושה סנטימטר, ואני שוקלת חמישים ושמונה קילוגרם. הפנים שלי ממש צנומות, קצת שקועות מדי, אבל בהחלט מרשימות. בתור נערת ליווי מן היישוב, אני שוכרת בקביעות אחת מתוך אותן דירות דיסקרטיות בירושלים. הדבר נובע מהעובדה כי יש לספק כיום שירותי ליווי בתוך אותן דירות דיסקרטיות בירושלים שמספקים שירותי ליווי בלי כל עשיית פשרה, כאשר אני מגשימה באותן דירות דיסקרטיות בירושלים ללקוחות שלי את כל הפנטזיות הכי קסומות שלהם, כמה זמן שמתחשק להם, בלי ההגבלה שיש בבית מלון למשל. השהות בדירה הדיסקרטית שלי בירושלים ממש זהה לשהייה בצימר יוקרתי, שבה הלקוחות שלי נהנים מערב רב של עינוגים.

ועתה נעבור לנושא שלשמו התכנסנו הלום, כאשר ברצוני לשתף אתכם במפגש מעניין שהיה לי באחת מן דירות דיסקרטיות בירושלים. הטלפון הנייד שלי היה על שקט, ורק ברגע האחרון הבנתי שמישהו יתקשר אליי. הייתי מאוד עייפה ורציתי לסנן את המתקשר, עד שהבנתי שמדובר על אופק. ובטח אתם שואלים מה כל כך מיוחד באופק, שלא רציתי לסנן אותו כמו את כולם? ובכן, אופק היה לקוח קבוע שלי כמה שנים טובות. ממש גידלתי. לימדתי אותו את כל מה שהוא יודע כיום. איך להתייחס לנשים, כל רזי המקצוע בסקס, איך לכבד אישה ואיך להשיג בחורות. עד שיום אחד הוא נעלם מחיי. הוא פשוט הפסיק להתקשר אליי. וכששמתי לב לזה, הדבר ממש העציב אותי. יופי לו, עשה אצלי בית ספר, ועכשיו הוא כבר לא צריך אותי יותר? יש לציין שנעלבתי קשות ממנו.

ובכן, כאשר ראיתי שהוא מתקשר אליי, ישר עניתי. "שלום לך, עבר הרבה זמן. מה לעזאזל עבר לך בראש להתרחק ממני כל כך הרבה זמן?"

אופק מיד התחיל במסע התנצלויות, ובקצרה הסביר שעל הדרך הוא התחתן. בהתחלה היה הכול נפלא, עד שיום אחד הוא גילה, בדיוק לפני שבוע, שאשתו בוגדת בו עם החבר הכי טוב שלו, חבר הילדות שלו. העולם שלו התהפך במאה ושמונים מעלות, עד שהוא נזכר בי, הסלע היציב של החיים שלו, וכמובן שהוא ביקש שניפגש באחת מן דירות דיסקרטיות בירושלים.

שיחקתי אותה קשוחה, אבל בסוף התרציתי. הוא הגיע אחרי שעתיים וחצי עליי, ובואנה, איך שהבחור התקדם, הוא העניק לי חוויה שמזמן לא חוויתי בסקס, וכך ראיתי שכר על ההשקעה הרבה שלי בו במהלך כל השנים שהשקעתי בו…